Wspólnota

Wspólnota


Zarząd seminarium | Klerycy | Wykładowcy

 

 

Księża należący do wspólnoty seminaryjnej (informacje wg kolejności alfabetycznej)

 

ks. mgr Zbigniew Bednarz SCJ - sekretariat dla dobroczyńców

ur. 1962 r., I profesja 26.09.1982 r., święcenia kapł. 11.06.1988 r., imieniny 17.03,

 

ks. mgr lic. Marek  Borzęcki SCJ - ojciec duchowny

ur. 1968 r., I profesja 23.09.1990 r., święcenia kapł. 11.05.1996 r., imieniny 25.04,

 

ks. Józef Cebula SCJ - sekretariat dla dobroczyńców

ur. 1950 r., I profesja 15.09.1969 r., święcenia kapł. 15.06.1975 r., imieniny 19.03,

 

ks. Stanisław Filipiak SCJ

ur. 1944 r., I profesja 29.09.1960 r., święcenia kapł. 13.06.1969 r., imieniny 18.09,

 

ks. mgr Jarosław Grzegorczyk SCJ - wikariusz parafii NSPJ w Stadnikach

ur. 1976 r., I profesja 22.09.1996 r., święcenia kapł. 21.06.2003 r., imieniny 25.04,

 

ks. mgr Łukasz Grzejda SCJ - II radny, magister kleryków

ur. 1984 r., I profesja 19.09.2004 r., święcenia kapł. 22.05.2010 r., imieniny 18.10,

 

ks. prof. dr hab. Stanisław Hałas SCJ - wykładowca Pisma św. na UPJPII w Krakowie

ur. 1950 r., I profesja 15.09.1969 r., święcenia kapł. 15.06.1975 r., imieniny 08.05,

 

ks. mgr Maciej Kopczyński SCJ - sekretariat dla dobroczyńców

ur. 1971 r., I profesja 20.09.1992 r., święcenia kapł. 06.06.1998 r., imieniny 14.05,

 

ks. mgr Jacek Kosteczka SCJ - IV radny, ekonom

ur. 1980 r., I profesja 21.09.2003 r., święcenia kapł. 23.05.2009 r., imieniny 17.08,

 

ks. mgr Kazimierz Lewandowski SCJ - III radny, proboszcz parafii NSPJ w Stadnikach

ur. 1960 r., I profesja 26.09.1982 r., święcenia kapł. 11.06.1988 r., imieniny 04.03,

 

ks. mgr Leszek Lewandowski SCJ - sekretariat dla dobroczyńców

ur. 1958 r., I profesja 21.09.1989 r., święcenia kapł. 20.05.1995 r., imieniny 03.06,

 

ks. mgr Józef Łój SCJ - sekretariat dla dobroczyńców

ur. 1948 r., I profesja 23.11.1980 r., święcenia kapł. 13.06.1985 r., imieniny 19.03,

 

ks. mgr Karol Milewski SCJ - fundacja i radio Profeto.pl

ur. 1984 r., I profesja 19.09.2004 r., święcenia kapł. 22.05.2010 r., imieniny 04.11,

 

ks. mgr Łukasz Ogórek SCJ - I radny, prefekt ds. studiów

ur. 1981 r., I profesja 21.09.2003 r., święcenia kapł. 23.05.2009 r., imieniny 18.10,

 

ks. mgr Michał Olszewski SCJ - Fundacja i radio Profeto.pl

ur. 1982 r., I profesja 21.09.2003 r., święcenia kapł. 23.05.2009 r., imieniny 29.09,

 

ks. dr Leszek  Poleszak SCJ - rektor seminarium

ur. 1971 r., I profesja 20.09.1992 r., święcenia kapł. 06.06.1998 r., imieniny 03.06,

 

ks. mgr lic. Jacek Szczygieł SCJ - ojciec duchowny, sekretariat powołaniowy

ur. 1972 r., I profesja 20.09.1992 r., święcenia kapł. 06.06.1998 r., imieniny 17.08,

 

ks. mgr lic. Kazimierz Wawrzyczek SCJ

ur. 1938 r., I profesja 25.02.1954 r., święcenia kapł. 21.06.1963 r., imieniny 04.03,

 

Klerycy należący do wspólnoty seminaryjnej (informacje wg kolejności alfabetycznej)

 

kl. Wojciech Bochenek SCJ - rocznik V

ur. 1991 r., I profesja 21.09.2013 r., imieniny 23.04,

 

kl. Władysław Czujko SCJ - rocznik II

ur. 1994 r., I profesja 24.09.2016 r., imieniny 29.07,

 

dk. Jakub Gąsienica-Jacków SCJ - rocznik VI

ur. 1989 r., I profesja 22.09.2012 r., imieniny 01.06,

 

kl. Henadz Launikovich SCJ - rocznik III

ur. 1994 r., I profesja 26.09.2015 r., imieniny 07.10,

 

kl. Adam Maj SCJ - rocznik I

ur. 1983 r., I profesja 19.09.2004 r., imieniny 24.12,

 

kl. Dariusz Motyka SCJ - rocznik V

ur. 25.01.1984 r., I profesja 21.09.2013 r., imieniny 19.12,

 

kl. Wojciech Olszewski SCJ - rocznik II

ur. 1994 r., I profesja 24.09.2016 r., imieniny 23.04,

 

kl. Dzmytry Prystupa SCJ - rocznik VI

ur. 1991 r., I profesja 22.09.2012 r., imieniny 25.12,

 

kl. Valery Pupkevich SCJ - rocznik III

ur. 1995 r., I profesja 26.09.2015 r., imieniny 31.08,

 

kl. Karol Szlezinger SCJ - rocznik I

ur. 1991 r., I profesja 21.09.2003 r., imieniny 04.11,

 

kl. Paweł Szlezinger SCJ - rocznik I

ur. 1991 r., I profesja 26.09.1982 r., imieniny 29.06,

 

dk. Mateusz Tomczykowski SCJ - rocznik VI

ur. 1989 r., I profesja 22.09.2012 r., imieniny 21.09,

 

br. Szymon Włodarczyk SCJ - rocznik I

ur. 1990 r., I profesja 23.11.1980 r., imieniny 28.10,

 

dk. Aliaksei Ventskevich SCJ - rocznik VI

ur. 1991 r., I profesja 22.09.2012 r., imieniny 10.04,

 

kl. Vitali Ventskevich SCJ - rocznik IV

ur. 1993 r., I profesja 27.09.2014 r., imieniny 13.12.